Oras - Vanduo
Šilumos siurbliai oras-vanduo

Oras - Vanduo  

Rodoma 1 - 70 iš 70 prekių

Kas yra šilumos siurblys oras-vanduo?

Šilumos siurblys oras-vanduo yra įrenginys, kuris gali ne tik pašildyti namuose esantį orą, tačiau ir vandenį. Toks įrenginys yra universalesnis už įprastą kondicionierių (šilumos siurblį oras-oras), mat šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti pritaikomi ir namų šildymui, ypač, kai yra grindinis arba radiatorinis šildymas.

Šildymas oras-vanduo yra pakankamai efektyvus sprendimas, mat lyginant su įprastais šildymo sprendimais, išlaidos sumažėja nuo 25 iki net 70%. Išsprendus oro ir vandens šildymo klausimus jūsų namuose ženkliai išaugs kasdienis komfortas bei palengvės buitis. Oras-vanduo tipo katilas arba šildytuvas yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, kuris pasiteisina jau pačią pirmą dieną.

Verta paminėti, kad oras-vanduo šildymo sistema, būtent kada kalbame apie siurblį, gali būti su integruotu vandens šildytuvu arba be jo. Tokia sistema leidžia iš karto apsirūpinti nedideliu kiekiu karšto vandens.

Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį oras-vanduo?

Oras-vanduo šildymo sistema yra tikrai dėmesio vertas techninis sprendimas, kuriam nereikia didelių išlaidų, tiek laiko, tiek pinigine prasme.

Geriausią siurblį rasite tada, kai įvertinsite galios poreikį. Mes tinkamai patarsime, kaip jums pagal patalpos plotą pasirinkti tinkamo galingumo siurblį.

Taip pat dėmesį atkreipkite į matmenis, kad įrenginys tilptų į jam numatytą vietą. Galiausiai pro akis nepraleiskite energinio efektyvumo vertinimo bei to ar jums reikia viduje integruoto šildytuvo, ar ne.

Šilumos siurblio oras-vanduo kaina

Kokia Wolf, Panasonic ar kito gamintojo oras-vanduo siurblio kaina? Na, tai turbūt klausimai, kurie kyla kiekvienam suinteresuotam pirkėjui. Nors įrenginių kainos yra skirtingos, bet galime garantuoti, kad pas mus rasite aukščiausios kokybės įrangą už konkurencingą kainą. Vilniaus katilai – oras-vanduo šildymo sprendimai už gerą kainą. Mūsų katilai ir klientų atsiliepimai kalba patys už save!

filter

Filtravimas

Oras - Vanduo

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Žymos: