JUNKERS MiniMAXX WRD 18-2G dujinis vandens šildytuvas 30,5 kW

WRD 18-2G

Nauja

Katilus montuojame visoje Lietuvoje. 
Dėl montavimo darbų kreipkitės telefonu:
8
692 00080 arba el.paštu: info@vilniauskatilai.lt

Šiuo metu prekės neturime

380,00 €

542,86 €

-30%

Sumažinta kaina!

JUNKERS miniMAXX WRD 18-2G dujinė kolonėlė 30,5 kW, pajungiama į kaminą.


JUNKERS dujinės vandens šildymo kolonėlės, dujiniai vandens šildymo katilai pigiausias ir ekonomiškiausias vandens sušildymo būdas. Maža Junkers dujinių vandens šildymo kolonėlių kaina, kompaktiškos, mažų gabaritų, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas, lengva priežiūra, teigiami atsiliepimai – geriausias pasirinkimas vandens šildymui ir karšto vandens tiekimui namuose.


JUNKERS 
dujinės kalonėlės - tai prie dūmtraukio prijungiami dujiniai pratekančio vandens šildytuvai su elektroniniu uždegimu ir automatiniu pratekančio srauto srauto valdomu galingumo reguliavimu. Jiems nereikia "budinčios" liepsnos ir sausų elementų baterijų. Atsukus vandens čiaupą vanduo suka hidrodinaminio generatoriaus turbiną, kuri sukuria uždegimui ir valdymo blokui reikalingą elektros energiją. Automatiškai užtikrina pastovų vandens srautą nors pratekančio vandens spaudimas kinta. Prietaise integruotas vandens srauto reguliatorius, traukos kontrolė ir jonizacinė liepsnos kontrolės sistema. Informacinis displėjus rodo užduotą temperatūrą, bei informuoja apie gedimus. Prietaisus galima permontuoti darbui suskystintomis dujomis.

Daugiau nei 100 metų Junkers ekologiška, patogi ir patikima įranga, šildo ir ruošia karštą vandenį butuose , privačiuose namuose, taip pat komercinės paskirties pastatuose. Junkers stiprios pusės yra kokybė ir pažangios technologijos. Mūsų sėkmė yra grindžiama klientų pasitikėjimu mūsų produktais ir paslaugomis, taip pat motyvuotais ir gerai apmokytais darbuotojais. Junkers - Bosch koncerno dalis 1932. Junkers & Co buvo integruota į "Robert Bosch GmbH grupę. 1995 metais šildymo technikos padalinys buvo pervadintas į Junkers Bosch Thermotechnik. Nuo 2004 metų Bosch Thermotechnology GmbH yra vienas iš didžiausių šildymo technikos gamintojų pasaulyje. Bosch Thermotechnology GmbH susiformavo susijungus Robert Bosch GmbH " šildymo padaliniui ir pramonės kompanijai Buderus AG.

Techniniai duomenys

 

 

WRD 18-2G

Nominalus galingumas

 

kW

9-30,5

Nominali apkrova

 

kW

10,3-34,5

 

Gamtinės dujos H

m/h

3,7

Dujų sąnaudos veikiant su

nominalia apkrova

 

Suskystintosios dujos (propanas/butanas)

Kg/h

2,75

 

 

l/min

18

Temperatūros pakilimas esant nominaliai apkrovai

 

K

25

Dujų prijungimas:

gamtinės dujos H

R

½

 

suskystintos dujos

R

½

Dūmtraukio prijungimas

 

mm Ø

130

Išmetamųjų dujų temperatūra esant nominaliai apkrovai

 

°C

180

Matmenys: aukštis × plotis × gylis

 

 

mm

655x425x220

Svoris

 

kg

14