Kategorijos

top prekės

Akcija

Už prekes galite atsiskaityti sekančiais būdais: 

1. Elektroninė bankininkystė (Bank link)

Elektronine bankininkyste labai lengva ir patogu atsiskaityti jeigu jūs esate nors vieno iš šių bankų klientas:


            

Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas per bank link yra mokėjimas prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant mūsų paruoštą mokėjimo nurodymą. Jums nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis. 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
 1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite savo banką.
 2. www.vilniauskatilai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys.

2. Atsiskaitymas per įmokų surinkimo sistema Paysera.lt (Mokėjimai.lt)

Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais:             


Jūs galite atsiskatyti per Paysera.lt jei esate nors vieno išvardyto banko klientas. Daugiau informacijos apie Paysera.lt:  www.paysera.lt

Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu. 
Matydami šį ženklą mūsų internetinėje parduotuvėje būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per paysera.lt sistemą, todėl rasite Jums tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.
Prieš pradedant teikti paslaugas pardavėjams, paysera.lt kruopščiai patikrina pardavėjo sukurtą projektą, teikiamas paslaugas, internetinės svetainės funkcionalumą. Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę tiek pardavėjams, tiek ir jų klientams, paysera.lt sukūrė tokį kokybės ženklą, kuris informuos Jus apie svetainės patikrinimo statusą.
Pamatę kokybės ženklą pardavėjo svetainėje taip pat žinokite, kad jį nuspaudę pateksite į paysera.lt sistemą, kurioje rasite pardavėjo kontaktinius duomenis, trumpą paslaugų aprašymą bei pardavėjo reitingo koeficientą.

3. Grynieji kasose
Grynuosius pinigus surenkame Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose bei Maxima kasose. Šie tinklai, bendrai paėmus, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio.
Apmokėti galima šiose atsiskaitymo vietose:

4. Atsiskaitymas banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

5. Atsiskaitymas grynais pinigais

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, atsiskaityti už prekes galėsite ne užsakymo metu, o grynais pinigais sumokėdami kurjeriui prekių pristatymo metu. 

Dėmesio! prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

6. Išsimokėtinai

 

7
. Atsiskaitymas per PayPal mokėjimo sistemą

Už prekes galite atsiskaityti per PayPal mokėjimo sistemą. Pažymėkite šį mokėjimo būdą pildydami užsakymą ir būsite nukreipti į PayPal puslapį, kur galėsite atlikti mokėjimą.


Mokėjimo paskirties laukelyje BŪTINAI nurodytikite savo užsakymo numerį. 

 • LUMINOR Bank AB
 • Gavėjas: UAB „KONFORTA LT“
 • Įmonės kodas: 304186174
 • PVM mok. Kodas: LT100010190615
 • Bankas: AB bankas „LUMINOR“
 • A/S: LT074010051003627197
 • Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris
 • Įmokos kodas: Jūsų užsakymo numeris