Kategorijos

top prekės

Akcija

Geriausi Dujiniai katilai

Dujiniai katilai skirti komfortiškam patalpų apšildymui. Tai vienas iš mažiausiai priežiūros reikalaujančių apšildymo būdų. Tereikia kartą per metus atlikti profilaktinį patikrinimą.

Geriausi Dujiniai katilai

Aktyvūs filtrai

Svarbu žinoti apie dujinius katilus

Dujinis katilas yra gerokai pranašesnis sprendimas už kieto kuro katilą, mat jam nereikia atskiros patalpos. Toks įrenginys dažniausiai montuojamas pačiuose namuose, virtuvėje, prieškambaryje, sandėlyje ar kitose patalpose. Vienintelės sąlygos patalpai – jos aukštis turi būti daugiau nei 2,2m ir joje turi būti langas (jo matmenys reglamentuojami, jeigu nėra avarinių pagalbinių sistemų) arba kitokia vėdinimo sistema.

Dujų katilai yra saugūs bei patikimi, visiškai rūpesčių nekeliantys šildymo įrenginiai, kurie pasižymi efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Nereikia vargti surenkant pelenus ar kitas atliekas, viskas vyksta automatiškai, tad taupomas jūsų laikas ir pinigai.

Verta žinoti ir apie kondensacinius dujų katilus. Jie ypač efektyvūs yra tada, kai namuose vyrauja grindinio šildymo sistemos. Jie gali būti su integruotu vandens šildytuvu, su momentiniu vandens šildytuvu arba su galimybe jį prijungti.

Beveik visada dujiniai katilai yra montuojami juos pakabinant ant sienos, retesniais atvejais – pastatant. Paprastai reikėtų, kad prie jų būtų galima prieiti iš šonų bei apačios, tačiau ne visada tai pavyksta, todėl reikia ieškoti optimaliausios vietos savo patalpose arba būste.

Vilniaus katilai – profesionalus ir atsakingas dujų katilų montavimas

Dujiniai katilai yra vienas populiariausių šildymo sprendimų Lietuvoje. Tai yra efektyvus, nebrangus ir labai patogus būdas šildyti būstą ar patalpas. Dujinis katilas kaina ir našumu tikrai pranoksta kai kuriuos kitus šildymo sprendimus. Dujinis šildymas yra lengvai priderinamas prie namuose išvedžiotų šildymo mazgų (tinka radiatoriams ir grindiniam šildymui), o nebrangios dujų sąnaudos domina labai daug vartotojų. Vienintelis dalykas, kurio reikia nepamiršti – kasmetinis profilaktinis patikrinimas.

Vilniaus katilai yra pasiruošę ne tik padėti jums išsirinkti geriausią dujinį katilą rinkoje, bet ir jį sumontuoti. Mūsų geriausi dujiniai katilai kaina ir kokybės aspektu yra bene geriausias pasirinkimas visoje rinkoje, todėl tikrai rasite būtent tai, ko jums reikia.

Jeigu jums kyla klausimas – „Kokio galingumo dujinio katilo reikia?“ – drąsiai kreipkitės į mus ir mes padėsime išsirinkti. Patarsime ar atmosferinis dujinis katilas tikrai yra tinkamiausias sprendimas jūsų atveju. Jeigu taip, nesunkiai rasite geriausią katilą mūsų prekių kataloge internetu. Jį galėsite įsigyti, o mes pasirūpinsime tinkamų darbų atlikimu ir padėsime jums be jokio papildomo vargo džiaugtis tuo, kaip puikiai veikia naujasis dujinis katilas jūsų namuose!

Kondensaciniai katilai su integruotu boileriu

Kas yra kondensacinis katilas su integruotu boileriu?

Kaip ir sako pats pavadinimas, kondensacinis katilas su integruotu boileriu, o jeigu tiksliau – dujinis kondensacinis katilas su integruotu vandens šildytuvu yra iš dviejų pagrindinių dalių sudarytas šildymo įrenginys. Šį prietaisą sudaro kondensacinio tipo katilas bei vandens šildytuvas, plačiau žinomas kaip boileris. Vandens šildytuvas yra montuojamas pačio katilo viduje ir tada nereikia pirkti atskiro šildytuvo bei skirti jam vietos.

Pagrindinis kondensacinio katilo išskirtinumas – 100% viršijantis naudingumo koeficientas. Įprastai katile sudegintos dujos ir sugeneruoti garai yra išmetami laukan. Tačiau kondensaciniame katile susidarantys vandens garai (dujų virtimas skysčiu – kondensacija) generuoja energiją. Katilas grąžina tą energiją į šildymo sistemą ir pasiekia dar didesnį efektyvumą nei 100%.

Kada verta rinktis kondensacinį katilą su integruotu boileriu?

Dujinis kondensacinis katilas arba dujinis katilas su integruotu vandens šildytuvu puikiai tiks bet kuriame bute ar name. Pats integruotas vandens šildytuvas yra gana vidutinės talpos, todėl jį patariama rinktis tada, kai namuose nėra vonios, o yra dušas arba vonia nėra aktyviai naudojamasi.

Dujinis kondensacinis katilas su integruotu boileriu nepasižymi dideliais šilumos nuostoliais, o jo pasiekiamas energetinis efektyvumas – įspūdingas. Įsigiję tokį prietaisą tikrai taupiai ir ekonomiškai naudosite dujas bei lengvai pašildysite savo namus ir juose reikalingą vandenį.

Kaip išsirinkti geriausią kondensacinį katilą su integruotu šildytuvu?

Geriausią tokio tipo katilą išsirinksite tada, kai tinkamai žinosite, kokio galingumo įrenginio jums reikia, kokio naudingumo koeficiento tikitės bei svarbiausia – kokio tūrio vandens šildytuvo norite. Įprastai vandens šildytuvo (boilerio) talpa katile svyruoja nuo kelių iki keliolikos litrų. Taip pat rekomenduojame dėmesį atkreipti ir į energinio efektyvumo klasę, kurios įvertinimas leis rasti patį taupiausią ir ekonomiškiausią įtaisą.

Niekada nedvejokite ir, jeigu iškyla klausimų – drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Visada atsakysime į rūpimus klausimus bei nešališkai patarsime, kurį gi sprendimą jums labiausiai verta rinktis.

Taip pat siūlome: Šilumos siurbliai oras-orasDaikin šilumos siurbliaiElectrolux šilumos siurbliaiCooper&Hunter šilumos siurbliaiNordis šilumos siurbliai.