Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1 552,00 € - 3 140,00 €

top prekės

Akcija

Kondensaciniai katilai su integruotu boileriu

Kondensaciniai katilai su integruotu boileriu

Aktyvūs filtrai

Kas yra kondensacinis katilas su integruotu boileriu?

Kaip ir sako pats pavadinimas, kondensacinis katilas su integruotu boileriu, o jeigu tiksliau – dujinis kondensacinis katilas su integruotu vandens šildytuvu yra iš dviejų pagrindinių dalių sudarytas šildymo įrenginys. Šį prietaisą sudaro kondensacinio tipo katilas bei vandens šildytuvas, plačiau žinomas kaip boileris. Vandens šildytuvas yra montuojamas pačio katilo viduje ir tada nereikia pirkti atskiro šildytuvo bei skirti jam vietos.

Pagrindinis kondensacinio katilo išskirtinumas – 100% viršijantis naudingumo koeficientas. Įprastai katile sudegintos dujos ir sugeneruoti garai yra išmetami laukan. Tačiau kondensaciniame katile susidarantys vandens garai (dujų virtimas skysčiu – kondensacija) generuoja energiją. Katilas grąžina tą energiją į šildymo sistemą ir pasiekia dar didesnį efektyvumą nei 100%.

Kada verta rinktis kondensacinį katilą su integruotu boileriu?

Dujinis kondensacinis katilas arba dujinis katilas su integruotu vandens šildytuvu puikiai tiks bet kuriame bute ar name. Pats integruotas vandens šildytuvas yra gana vidutinės talpos, todėl jį patariama rinktis tada, kai namuose nėra vonios, o yra dušas arba vonia nėra aktyviai naudojamasi.

Dujinis kondensacinis katilas su integruotu boileriu nepasižymi dideliais šilumos nuostoliais, o jo pasiekiamas energetinis efektyvumas – įspūdingas. Įsigiję tokį prietaisą tikrai taupiai ir ekonomiškai naudosite dujas bei lengvai pašildysite savo namus ir juose reikalingą vandenį.

Kaip išsirinkti geriausią kondensacinį katilą su integruotu šildytuvu?

Geriausią tokio tipo katilą išsirinksite tada, kai tinkamai žinosite, kokio galingumo įrenginio jums reikia, kokio naudingumo koeficiento tikitės bei svarbiausia – kokio tūrio vandens šildytuvo norite. Įprastai vandens šildytuvo (boilerio) talpa katile svyruoja nuo kelių iki keliolikos litrų. Taip pat rekomenduojame dėmesį atkreipti ir į energinio efektyvumo klasę, kurios įvertinimas leis rasti patį taupiausią ir ekonomiškiausią įtaisą.

Niekada nedvejokite ir, jeigu iškyla klausimų – drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Visada atsakysime į rūpimus klausimus bei nešališkai patarsime, kurį gi sprendimą jums labiausiai verta rinktis.