Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 39,00 € - 757,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

top prekės

Akcija

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai
Pastatomi mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai

Aktyvūs filtrai

Ką reikia žinoti apie mobilų oro kondicionierių?

Mobilus oro kondicionierius yra oro kondicionavimo įrenginys, kuris pasižymi gana kompaktiškais matmenimis bei mobilumu. Įprasti oro kondicionieriai yra montuojami stacionariai – jie aptarnauja tam tikrą patalpą ir ją vėdina ir/ar šildo. Tačiau mobilus oro kondicionierius nėra pririštas prie tam tikros erdvės. Kur reikia vėsaus oro – ten jis gali būti pastatytas ir tą erdvę gali aptarnauti. Po valandos jis jau gali būti kitur ir vėdinti ar šildyti jau visai kitą vietą.

Įprastai, bet ne kaip taisyklė – mobilūs oro kondicionieriai nebus tokie galingi, kaip stacionarūs. Visgi modernūs rinkos lyderių sprendimai jau suvienodino įrangos galingumą, nepriklausomai nuo jos tipo.

Kaip reikėtų išsirinkti mobilų oro kondicionierių?

Nešiojamas arba pastatomas oro kondicionierius jūsų namuose ar patalpose neturėtų atsidurti atsitiktinai. Pirmiausia – įsitikinkite, kad tokio įrenginio jums tikrai reikia. Jeigu tam tikrose patalpose jaučiate diskomfortą dėl per karšto arba per šalto oro, tačiau nenorite, jog mikroklimato kaita nebūtų labai apribota vienoje vietoje – jums tikrai tiks mobilus oro kondicionierius.

Antra – įvertinkite reikiamą galingumą. Pagal tai, kokio dydžio yra patalpa bei kokį temperatūrų skirtumą norisi pasiekti reikėtų taikyti ir nešiojamo kondicionieriaus galingumą. Vidutinio dydžio patalpose 3kW šaldymo galingumo tikrai pakanka. Energetinis efektyvumas taip pat svarbus. Tikrai norisi, kad toks įrenginys nebūtų itin rajus elektros vartotojas, todėl verta dėmesį skirti A, A+ ir aukštesnių efektyvumo klasių gaminiams.

Galiausiai susiaurinę paiešką pagal galingumo ir efektyvumo kriterijus, neatmeskite dizaino. Tikrai galima rasti pakankamai išvaizdų įtaisą.

Kodėl Vilniaus katilai?

Mus rinktis verta dėl to, jog turime didelę patirtį mažmeninėje mikroklimato valdymo sprendimų prekyboje. Daug metų parduodame garsių gamintojų oro kondicionierius, o mobilus oro kondicionierius – viena paklausiausių prekių pastaruoju metu. Matydami didelį klientų susidomėjimą skiriame didelį dėmesį kokybiškiausių ir patikimiausių produktų atrinkime bei konkurencingai kainodarai. Esame užsibrėžę tikslą maksimaliai atitikti kiekvieno kliento lūkesčius, todėl atsakysime į visus klausimus ar pakonsultuosime visomis temomis, kur dėmesio centre – mobilus oro kondicionierius.

Taip pat siūlome: Šilumos siurbliai oras-oras.