Oras - oras šilumos siurbliai 

puslapyje
Rodoma 1 - 80 iš 82 prekių

Šilumos siurbliai oras-oras

Oras-oras sistemos paprastai vadinamos populiaresnėmis už oras-vanduo šildytuvus. Šilumos siurblių oras-oras montavimas nėra sudėtingas, o išlaikymo kaštai bei vartojimo sąnaudos yra nedidelės. Dėl šių priežasčių šie sprendimai mūsų šalyje turi tikrai didelį pasisekimą. Oras-oras šilumos siurblys dar vadinamas paprasčiausiu oro kondicionieriumi.

Oras-oras sistema veikia taip, kad „ima“ orą iš lauko, jį sumaišo su freono dujomis ir kompresoriuje šį mišinį suspaudžia, taip padidinamas slėgį. Padidinus slėgį pakyla ir temperatūra. Šis procesas yra labai optimizuotas ir vartoja ganėtinai nedaug elektros energijos. Skaičiuojama, kad šio tipo šilumos siurbliai sumažina šildymo išlaidas nuo 25 iki 70%. Didelis šių siurblių privalumas – nedidelė kaina. Naudotojai taip pat sutapo ir dėl to, kad nereikės pirkti radiatorių ar išvedžioti grindinio šildymo. Nemaža dalis tokių siurblių turi ir papildomas, komfortą didinančias funkcijas, tarp kurių yra: belaidis, nuotolinis valdymas, oro išvalymas nuo bakterijų ir dalelių, energijos taupymo rėžimai, integracija su išmaniosiomis technologijomis, autonomija (įvairūs sensoriai ir detektoriai), tylus veikimas ir taip toliau.

Vilniaus Katilai prekių kataloge rasite Viking, Wolf, Viessman Vitocal ir kitų oras-oras šilumos siurblių asortimentą. Pirkėjai gali rinktis iš pačių įvairiausių dizaino sprendimų, tačiau daugumos akys labiausiai vis tiek kryps į galingumo parametrus ir kainą. Visi Vilniaus katilai šilumos siurbliai pasižymi kaina, kuri yra konkurencinga, o žinodami poreikių įvairovę parduodame mažo, vidutinio ir net labai didelio galingumo oras-oras siurblius. Už patrauklią kainą įsigykite patikimo gamintojo produkciją su garantija!

Oras - oras šilumos siurbliai

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Žymos: