Kategorijos

top prekės

Akcija

Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai – tai patalpas vėsinantys ir padedantys sukurti pageidaujamą mikroklimatą uždaroje patalpoje prietaisai.

Oro kondicionierių vidinių dalių tipai skirstomi į keletą rūšių:

Tai sieniniai, kasetiniai, palubiniai, grindiniai, pastatomi, mobilūs, kanaliniai ir multi-split sistemos 

Populiariausi yra sieniniai kondicionieriai kitaip dar vadinami sieninio tipo split sistemomis. Jie sudaryti iš dviejų blokų: vidinio ir išorinio.
Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai

Aktyvūs filtrai

Oro kondicionieriai

Namų mikroklimato valdymui, ypač šiltuoju metų laiku, padeda kondicionierius. Tačiau modernūs oro kondicionieriai gali ne tik vėsinti, o ir šildyti. Oro kondicionieriai gali būti pačių įvairiausių rūšių ir tinka tiek optimalios temperatūros palaikymui mažame kambaryje ar net didelėje patalpoje.

Įsigiję oro kondicionierių iš karto išspręsite daugybę problemų. Visų pirma – smarkiai padidinsite komfortą patalpų viduje, nes tik prireikus galėsite atvėsinti orą ir pašalinti tvankumą arba pakelti temperatūrą. Na, o papildomos naudos gali būti susijusios su oro kondicionieriaus papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui antibakteriniais filtrais, autonominiu temperatūrinių sąlygų palaikymu ar oro jonizacija.

Užsukę į Vilniaus katilai internetinę parduotuvę nesunkiai įsigysite oro kondicionierių už geriausią kainą.

Kaip veikia oro kondicionierius?

Oro kondicionieriai veikia tuo pačiu principu, nors jų išvaizda bei parametrai gali gana ženkliai skirtis.

Oro kondicionieriaus veikimo principas yra be galo efektyvus bei plačiai paplitęs. Šiame įtaise yra tam tikri mazgai, kuriuose cirkuliuoja freono dujos. Šiltas oras, kurį kondicionierius įsiurbia iš lauko, sąveikauja su vamzdeliais, kuriuose teka freonas. Tos sąveikos rezultatas yra paradokslaus – freonas šąla ir šaldo orą, esantį kitoje talpoje. Sušaldytą orą ventiliatorius išpučia į išorę ir taip vėsinamas oras. Na, o šildymo procesas veikia panašiai, mat kondicionieriaus viduje yra spiralė, kuri įkaitinama. Per tą spiralę praėjęs oras yra įšildomas ir išpučiamas jau gerokai šiltesnis, nei įėjo vidun. 

Oro kondicionieriai skirstomi į kasetinius, mobilius, konsolinius ir sieninius. Visų jų veikimo principas yra daugiau arba mažiau identiškas. Gali skirstis išvaizda arba valdymas, tačiau ne veikimo principas.

Kodėl ir kada verta įsigyti oro kondicionierių?

Kondicionieriai namams reikalingi tada, kai jūsų netenkina esamos mikroklimato sąlygos. Mes turime omenyje tas situacijas, kada namuose būna per karšta arba per šalta. Prastos oro sąlygos namuose bei per aukšta arba per žema temperatūra gali ne tik kelti diskomfortą, bet sukelti ir rimtų sveikatos problemų. Tiek pastatomi kondicionieriai tiek bet koks nešiojamas oro kondicionierius smarkiai pakels kasdienį komfortą.

Vis dar vyrauja stereotipas, kad oro kondicionierius tik vėsina. Tai nėra tiesa, nes modernūs oro kondicionieriai šildo labai efektyviai. Galima pastebėti ir tendenciją, jog vis daugiau būsto savininkų renkasi namų ar patalpų mikroklimatą valdyti be radiatorių ar kitokių šildymo sprendimų, tik su kondicionieriumi. Tai yra labai ekonomiška ir įžvalgu, mat piniginės ir laiko sąnaudos – minimalios. Šildymas ir vėsinimas oro kondicionieriumi yra labai ekonomiškas.

Iš esmės kondicionieriai šildymui arba vėsinimui yra reikalingi tada, kai norisi geriau valdyti temperatūras ir jausti didesnį komfortą.

Oro kondicionierių tipai – jų privalumai

Sieniniai oro kondicionieriai tai yra turbūt dažniausiai sutinkamas oro kondicionierių tipas. Jie susideda iš dviejų dalių – išorinio ir vidinio bloko. Išorinis blokas montuojamas lauke, o vidinis – patalpoje, kur reikia vėsinimo. Šie įrenginiai yra ganėtinai galingi ir gali reguliuoti mikroklimatą gana nemažose patalpose. Modernus Electrolux, MIDEA, FUJITSU ar kito gamintojo sieninis kambario kondicionierius pasirūpins gaivia vėsa ar malonia šiluma dideliame plote. Apskritai, sieniniai kondicionieriai butui yra vis populiarėjantis mikroklimato valdymo sprendimas Lietuvoje.

Kiti privalumai: patogus valdymas, ne pats sunkiausias montavimas, didelis efektyvumas, ganėtinai tylus veikimas (viduje), puikus funkcionalumas.

Kasetiniai – kasetiniai oro kondicionieriai dar yra vadinami lubiniais. Jie montuojami į lubas (jose integruojami). Tokį sprendimą dažniausiai renkasi pramoninio tipo patalpos arba biurai. Skirtingai nei sieninis ar kitokio tipo kondicionierius – jis neužima daug vietos ir lengvai prisiderina prie esamo interjero.

Konsoliniai (grindiniai/lubiniai)kaip sako pats pavadinimas, toks kondicionierius bus montuojamas prie grindų arba ant lubų. Paprastai tokio tipo įrangą renkasi biurų ar pramoninio tipo patalpos, tačiau juos nesunku pritaikyti ir buityje. FUJITSU konsoliniai oro kondicionieriai yra ir šilumos siurbliai, kurie pasižymi didele šildymo ir šaldymo galia, aukštu energiniu efektyvumu, dėl to geba aptarnauti itin dideles patalpas.

Mobilūs – mobilūs oro kondicionieriai patalpoms yra praktiškas ir paprastas sprendimas. Iš tiesų juos, dėl mobilumo, galima pritaikyti visur. Tokie įrenginiai visada gali būti ten, kur jų reikia. Mobilūs kondicionieriai butui ar darbo patalpoms – idealus ir šiuolaikiškas sprendimas. Mobilumas traukia daugybę klientų. Šie kondicionieriai išsiskiria ir patrauklia kaina.

Kaip išsirinkti geriausią oro kondicionierių?

Tinkami kondicionieriai butams ar namams? Iš tiesų, pasirinkimas nėra itin sudėtingas. Jums reikėtų žinoti: patalpos, kurioje bus reguliuojamas mikroklimatas, plotą ir tūrį, ar yra poreikis ne tik šaldyti, bet ir šildyti bei namo apšiltinimo ypatumus bei savo biudžetą.

Taigi, jeigu norite vėsinti didelį dviejų aukštų gyvenamąjį namą – reikės kompleksinių sprendimų, pvz., trijų sieninių oro kondicionierių. Na, o, jeigu vėsinti norite tik nedidelį kambarį bute – visus poreikius nesunkiai patenkins mobilus oro kondicionierius. Mobilūs bei mažesnio galingumo kondicionieriai pasižymi mažesne kaina.

Ar oro kondicionierius gali pakenkti žmogaus sveikatai?

Jei domitės oro kondicionieriais, tikrai esate girdėję, jog jie galimai kenkia žmogaus sveikatai. Tačiau tai tėra mitas. Žinoma, oro kondicionieriai gali prisidėti prie žmogaus peršalimo, tačiau peršalama dėl neatidumo ir netinkamo įrenginio naudojimo, o ne konkrečiai dėl oro kondicionieriaus kaltės. Pasitaiko, jog žmonės vasaros metu nustato oro kondicionieriaus žemiausią temperatūrą. Tokiu atveju nereikia stebėtis, jog žmogaus organizmas patiria šoką, nes lauko ir namų temperatūra skiriasi drastiškai. To išvengti labai paprasta. Pirmas žingsnis - konsultacija. Prieš įrengdami oro kondicionierių, paklauskite specialistų, kur jis turėtų būti pastatytas, kad būtų mažesnė peršalimo rizika. Na, o įrengus oro kondicionierių nepamirškite būti atsargūs ir reguliuodami patalpų temperatūrą atsižvelkite į tai, kokia temperatūra yra už lango. Tai padės išvengti ne tik slogos, bet ir rimtesnių peršalimų.

Įsigiję kokybišką oro kondicionierių, greitai pastebėsite, jog jis ne tik nekenkia, bet ir padeda jūsų sveikatai. Nepamirškite, jog didelė kaitra nėra saugi žmogaus organizmui. Tai gali sukelti ne tik širdies problemas, bet ir miego sutrikimus bei kitas problemas. Na, o šaltos žiemos metu oro kondicionierius sušildys ir padės išvengti peršalimo. Be to, kai kurie oro kondicionieriai padeda atsikratyti namuose drėgmės, tuo pačiu pašalindami ir pelėsį, kuris gali kenkti žmonėms, jei šie yra alergiški.

Ar oro kondicionieriaus valdymas yra sudėtingas?

Oro kondicionieriaus valdymas yra ne tik nesudėtingas, bet ir be galo patogus. Kadangi oro kondicionieriuose yra integruotas WiFi valdymas, jūs ne tik galėsite prietaisą valdyti būdami namuose, bet net ir išvykę. Na, o jei kiltų klausimų ar nesklandumų dėl oro kondicionieriaus valdymo, visada galite susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.


Vilniaus katilai – prekyba oro kondicionieriais ir jų montavimas

Jau daug metų prekiaujame šildymo ir šaldymo įranga Lietuvoje. Esame vieni rinkos lyderių todėl klientams siūlome didžiulį pažangių ir žinomų gamintojų gaminių asortimentą. Visada, esant poreikiui, konsultuojame klientus ir galime pasirūpinti viskuo – nuo patarimo iki kondicionieriaus įrengimo bei techninio aptarnavimo. Jeigu jums reikalingi kondicionieriai butams, oro kondicionierius dviems kambariams ar bet kokiai kitai patalpai vėsinti ir/ar šildyti – nedvejokite ir kreipkitės į mus jau dabar! Pristatome į visus miestus: Kondicionieriai Vilnius , Kaunas ir kiti.

Taip pat siūlome: Šilumos siurbliai oras-oras, Daikin šilumos siurbliai, Electrolux šilumos siurbliai, Cooper&Hunter šilumos siurbliai, Nordis šilumos siurbliai.