Oras - vanduo
Oras - vanduo
Jeigu ieškote efektyvaus, patikimo ir ekonomiškai naudingo šildymo sprendimo savo būstui ar patalpos – šilumos siurblys yra vienas geriausių pasirinkimų.

Oras - vanduo 

puslapyje
Rodoma 1 - 80 iš 94 prekių

Šilumos siurbliai

Jeigu ieškote efektyvaus, patikimo ir ekonomiškai naudingo šildymo sprendimo savo būstui ar patalpos – šilumos siurblys yra vienas geriausių pasirinkimų.

Jie gali būti net kelių skirtingų rūšių, todėl patenkina pačius įvairiausius poreikius patalpų šildymui. Vilniaus katilai gali jums pasiūlyti įsigyti skirtingų galingumų, garsiausių prekės ženklų – Viking, Wolf, Viessmann Vitocal, aroTHERM, Daikin ir kitų gamintojų produkciją už patrauklią kainą.

Paieškokite ir čia tikrai rasite koks šilumos siurblys savo kaina ir kitomis specifikacijomis atitiks jūsų poreikius!

Kodėl ir kada verta rinktis šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai arba šildymo siurbliai yra vienas ekonomiškiausių (taupių), modernių ir labai efektyvių šildymo įrangos pasirinkimų. Jeigu kalbėsime paprastai, šilumos siurblį galima vertinti kaip oro kondicionierių su visad integruota šildymo funkcija. Šiluminiai siurbliai skirstomi į dvi pagrindines rūšis:

  1. Siurbliai oras-oras
  2. Siurbliai oras-vanduo

Skirtumai tarp jų yra žymūs, žvelgiant tiek iš techninės perspektyvos, tiek iš pritaikymo galimybių ir naudingumo pusės.

Šilumos siurblį verta pirkti tada, kai ieškote alternatyvaus, efektyvaus ir nebrangaus šildymo sprendimo centralizuotoms, dujinėms ar tradicinėms sistemoms, pavyzdžiui – krosnims ar židiniams. Dažnai tokie įrenginiai derinami ir su kita šildymo sistema, kad būtų pasiektas dar didesnis šildymo sprendimų našumas.

Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo naudojami dideliuose biurų pastatuose, gyvenamuosiuose namuose, daugiabučiuose, mieste, o taip pat ir užmiestyje. Tai yra labai plataus profilio techninis sprendimas, kurio pritaikymo galimybės - labai plačios.

Šilumos siurbliai oras-oras

Oras-oras sistemos paprastai vadinamos populiaresnėmis už oras-vanduo šildytuvus. Šilumos siurblių oras-oras montavimas nėra sudėtingas, o išlaikymo kaštai bei vartojimo sąnaudos yra nedidelės. Dėl šių priežasčių šie sprendimai mūsų šalyje turi tikrai didelį pasisekimą. Oras-oras šilumos siurblys dar vadinamas paprasčiausiu oro kondicionieriumi.

 

Oras-oras sistema veikia taip, kad „ima“ orą iš lauko, jį sumaišo su freono dujomis ir kompresoriuje šį mišinį suspaudžia, taip padidinamas slėgį. Padidinus slėgį pakyla ir temperatūra. Šis procesas yra labai optimizuotas ir vartoja ganėtinai nedaug elektros energijos. Skaičiuojama, kad šio tipo šilumos siurbliai sumažina šildymo išlaidas nuo 25 iki 70%. Didelis šių siurblių privalumas – nedidelė kaina. Naudotojai taip pat sutapo ir dėl to, kad nereikės pirkti radiatorių ar išvedžioti grindinio šildymo. Nemaža dalis tokių siurblių turi ir papildomas, komfortą didinančias funkcijas, tarp kurių yra: belaidis, nuotolinis valdymas, oro išvalymas nuo bakterijų ir dalelių, energijos taupymo rėžimai, integracija su išmaniosiomis technologijomis, autonomija (įvairūs sensoriai ir detektoriai), tylus veikimas ir taip toliau.

Vilniaus Katilai prekių kataloge rasite Viking, Wolf, Viessman Vitocal ir kitų oras-oras šilumos siurblių asortimentą. Pirkėjai gali rinktis iš pačių įvairiausių dizaino sprendimų, tačiau daugumos akys labiausiai vis tiek kryps į galingumo parametrus ir kainą. Visi Vilniaus katilai šilumos siurbliai pasižymi kaina, kuri yra konkurencinga, o žinodami poreikių įvairovę parduodame mažo, vidutinio ir net labai didelio galingumo oras-oras siurblius. Už patrauklią kainą įsigykite patikimo gamintojo produkciją su garantija!

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Pagrindinis skirtumas tarp oras-oras ir oras-vanduo siurblių yra tas, kad oras-vanduo šilumos siurbliai dar gali šildyti ne tik orą, tačiau ir vandenį. Tai leidžia universaliau pritaikyti šilumos siurblį, mat galima šią šilumą panaudoti grindiniui ar kitokio tipo šildymui. Oras-vanduo siurblių montavimas yra kiek sudėtingesnis ir brangesnis nei oras-oras, tačiau atsiliepimai apie šiuos siurblius yra patys geriausi.

Tarp abiejų tipų yra ir panašumų. Visų pirma – abi sistemos yra ganėtinai taupios ir ekonomiškos energijos suvartojimo atžvilgiu. Išlaidos šildymui, įsirengus tokią sistemą, sumažės tarp 25 ir 70%. Taip pat yra ir įrenginių techniniai sprendimai, kurie palengvina naudojimą bei suteikia namams ar patalpoms daugiau komforto.

Šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti su integruotu vandens šildytuvu (boileris) arba be jo. Integruoti šildytuvai yra kelių-keliolikos litrų tūrio.

Na, o apie 60l talpos vandens šildytuvo pilnai užtenka ir trijų kambarių butui su vonia.

Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį?

Pasirinkti tinkamą siurblį, iš gausaus Vilniaus Katilai asortimento tikrai nebus sudėtinga. Renkantis tereikia surasti tą modelį, kuris labiausiai atitinka jūsų keliamus reikalavimus. Štai kriterijai, kurie padės priimti sprendimą:

  • Tipas – pradžioje vertėtų išgryninti savo poreikį šildymo sprendimams. Jeigu norite kuo pigesnio ir paprastesnio šildymo – rinkitės oras-oras. Na, o, jeigu norite didesnio komforto ir realizuoti šildomas grindis ar labiau kompleksinius sprendimus – rinkitės oras-vanduo modelius;
  • Galia – ji matuojama kW ir pagal galingumą nustatomas siurblio tinkamumas patalpoms. Kuo patalpos didesnės – tuo daugiau galios reikia joms apšildyti. Įtaką taip pat daro sienų apšiltinimas, patalpų sandarumas, naujumas.
  • Matmenys ir ergonomija – siurblys ir jo komponentai turi tikti visomis prasmėmis. Aišku, gražesnė išvaizda nėra pats svarbiausias dalykas, bet tai tikrai nemaišo. Taip pat įsitikinkite, kad siurblys ir jo komponentai telpa ten, kur jiems numatoma vieta bei ar netrukdys buičiai ar įprastam darbo/gyvenimo ritmui.
  • Garantijos ir gamintojas – nepirkite bet ko ir iš bet kur. Kadangi siurblys turi tarnauti metų metus, reikia rinktis patikimą prekės ženklą (pvz., Viking, Wolf, kt.) ir atkreipti dėmesį į garantiją.

Vilniaus katilai – patikimas partneris ieškant šildymo sprendimų

Jeigu jūsų būstui, įmonės ar kitokio tipo patalpoms reikalingas pažangus, efektyvus ir taupus šildymo sprendimas – drąsiai rinkitės šilumos siurblius. Tiek oras-oras, tiek oras-vanduo modeliai savo darbą atlieka nepriekaištingai. Galingi ir klientų visame pasaulyje pripažinimą pelnę Viking, Viessman Vitocal, Wolf ir kitų gamintojų šilumos siurbliai patenkins poreikius ir neleis sušalti žvarbią žiemą.

Vilniaus Katilai turi plačią įvairių siurblių pasiūlą. Jeigu nesate užtikrinti, turite klausimų arba norite ekspertų patarimų ir nuomonės – drąsiai kreipkitės į mus, puslapyje nurodytais kontaktais. Atidžiai išnagrinėsime jūsų užklausą ar klausimą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu, patarimu ar rekomendacija.

Oras - vanduo

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Žymos: