Kategorijos

top prekės

Akcija

Kondicionierių montavimas

Kondicionierių montavimas

Kondicionierių montavimas

Kodėl reikia profesionalaus kondicionierių montuotojo?

Kondicionierių montavimas labai techniška ir didelio preciziškumo reikalaujanti paslauga. Norint tinkamai įrengti oro kondicionierių reikia ne tik tinkamos įrangos bei darbą išmanančių specialistų, tačiau ir kruopštaus darbų planavimo bei atsakingo pasiruošimo jiems.

Mūsų specialistai iš karto ras efektyviausius ir tinkamiausius sprendimus mikroklimato valdymo problemoms spręsti. Turime ne tik aukščiausio lygio kondicionierių montavimo įrangą bei patyrusius specialistus, tačiau ir didelę patirtį įgyvendinant standartinius ir techniškai labai sudėtingus oro kondicionavimo sprendimus savo klientams.

Profesionalus montuotojas atliks nepriekaištingą darbą bei užtikrins tai, kad įtaisas bus ilgaamžis ir veiks be jokių trikdžių ar problemų. Tada darbams ir įrangai bus suteikta garantija, o atėjus laikui visada maloniai atliksime aptarnavimą. Kondicionieriaus montavimaspaslauga, kurią siūlome ir atliekame dažnai, todėl garantuojame, jog jūsų nenuvilsime!

Būtent dėl to, kad viskas būtų įgyvendinta tiksliai, būtų panaudoti visi tinkamiausi techniniai sprendimai ir įranga tarnautų sėkmingai ir netektų nusivilti – verta kreiptis į Vilniaus katilus ir rinktis paslaugą – oro kondicionierių montavimas.

Kokias paslaugas teikiame savo klientams?

Kondicionierių montavimas nėra vienintelė paslauga, kurią siūlome savo klientams. Vilniaus katilai gali pasirūpinti viskuo, nuo A iki Ž – pradedant profesionalia konsultacija renkantis tinkamą kondicionierių jūsų patalpoms, baigiant tinkamu sumontavimu, sistemos užpildymu freonu ar jos aptarnavimu.

Jums nereikės niekuo rūpintis, nes mūsų specialistai turėsi visą reikiamą įrangą bei medžiagas. Kondicionierių montavimo medžiagos bus paruoštos ir specialistai galės kibti prie darbo. Dėka didelės patirties ir žinių, mūsų specialistai kokybiškai ir sparčiai sumontuos oro kondicionierių ir paruoš jį naudojimui. Nesunkiai sumontuosime kondicionierių bute, nuosavame name ar biurų patalpose.

Ištikus bėdai – atskubėsime kondicionierių apžiūrėti. Apžiūros metu identifikuosime gedimus, patikrinsime sistemos sandarumą, vėl užpildysime ją freonu, išvalysime filtrus, suprogramuosime valdymo pultelius bei pilnai paruošime oro kondicionierių patogiam naudojimui.

Oro kondicionieriaus montavimo kaina

Visiems vartotojams tikriausiai yra aktuali kondicionieriaus kaina su montavimu. Iš esmės, reikėtų pradėti nuo to, kad bendra kaina yra labai skirtinga ir priklauso nuo kelių faktorių.

Pradėti reikėtų nuo pačio oro kondicionieriaus kaina. Ji yra fiksuota ir ją matote mūsų prekių kataloge.

Tačiau kondicionieriaus montavimas kainuoja skirtingai, mat beveik niekada nepasitaiko dviejų užsakymų, kur darbo sąlygos būtų vienodos. Kondicionierių montavimas, o tiksliau – kaina labai priklausys nuo jūsų patalpos išplanavimo, reikalingų sprendimų sudėtingumo ir medžiagų. Kuo mažiau darbo reikia atlikti meistrams – tuo pigesnė montavimo paslauga. Analogiškai, jeigu vamzdelius reikės vedžioti labai ilgą atstumą, gręžti per storą sieną ar įgyvendinti netradicinį sprendimą – kondicionieriaus kaina su montavimu bus kiek didesnė.

Tikslų įvertinimą ir individualų pasiūlymą pateiksime nuodugniai įvertinę visą planuojamo darbo eigą.

Kaip pasiruošti oro kondicionieriaus montavimui?

Norint, kad kondicionierių montavimas praeitų sklandžiai, reikėtų patalpas paruošti darbų atlikimui. Skirkite šiam darbui laiką, kada tikrai būsite namuose. Iš patalpų, kuriose virs darbas, išneškite visus daiktus, kurie yra ant grindų, perstumdykite baldus ir palikite kuo daugiau laisvos erdvės. Augintinius bei mažus vaikus taip pat apsaugokite nuo patekimo į darbų zoną montavimo metu. Galiausiai įspėkite kaimynus, jeigu kondicionierių montavimas ir ypač išorės darbai galėtų trikdyti jų rimtį.   

Taip pat siūlome: Šilumos siurbliai oras-oras