Kategorijos

top prekės

Akcija

Dujinių Katilų Montavimas

Dujinių Katilų Montavimas

Dujinių Katilų Montavimas

Kada verta rinktis dujinį katilą ir užsisakyti montavimo paslaugą?

Dujiniai šildymo katilai, kaip sprendimas turi daugybę pliusų. Visų pirma – nepriklausomybė nuo centrinio šildymo sistemų. Jeigu šiuo metu esate prisijungę prie centrinio šildymo, įsirengę dujinį katilą turėsite daug didesnį komfortą ir autonomiją, mat galėsite šildytis sau patinkančiu laiku.

Dujinis katilas - jo kaina, kalbant apie patį įrenginį, taip pat yra didžiulis pliusas. Nereikia skaldyti malkų ar pirkti brangaus kuro, todėl eksploatacinės išlaidos netuština piniginės.

Dujinių katilų montavimas yra būtinas, jeigu norite saugiai ir legaliai eksploatuoti dujinį katilą. Tinkamai pasirinktas montuotojas – saugaus dujų katilo naudojimo garantas.

Kiek kainuoja montavimas?

Dujinių katilų montavimas labai retai būna visiškai identiškas procesas. Kone jokie du užsakymai nėra identiški, todėl gali skirtis ir darbų įgyvendinimo kaina. Dujų katilų montavimas nėra tik pačio įrenginio atvežimas ir primontavimas. Reikia laiko norint sistemą tinkamai sumontuoti, paleisti, patikrinti, sertifikuoti, paruošti kaminą arba dūmtraukį užpildyti dokumentus ir, reikalui esant, atvesti dujotiekį.

Dujinių katilų montavimas atliekamas be jokių kompromisų, tad maksimalus dėmesys skiriamas kokybei ir saugumui. Įprastai didžiausią įtaką kainai daro dujotiekio atvedimas ir sudėtingų inžinerinių sprendimų dūmtraukiams ir ventiliacijoms – įrengimas.

Bet kuriuo atveju Vilniaus katilai visada pasiūlys montavimą atlikti už konkurencingą kainą. Pasirūpinsime, kad mūsų meistrai saugiai ir tinkamai sumontuotų jūsų katilą ir paruoštų naudojimui. Privalumas tas, kad samdydami mus šiai užduočiai atlikti, galite būti garantuoti, kad meistrai dirba su ta įranga, kurios montavime jau turi patirties bei žinių.

Labai sudėtinga apibrėžti darbų atlikimo sumą nežinant tikslių sąlygų, tačiau sumos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Turėkite omenyje, kad į viską įeina ne tik montavimo ar transportavimo išlaidos, tačiau ir dujinio katilo paleidimo kaina ir darbui reikalingos medžiagos.

Kodėl Vilniaus katilai?

Patirtis – patalpų mikroklimato sprendimų srityje dirbame jau daugybę metų. Sėkmingai prekiaujame ir montuojame dujų katilus klientams visoje Lietuvoje. Rūpinamės ir vertiname klientus, kurie mumis pasitiki, todėl dedame visas pastangas, kad atitiktume ir pranoktume jų lūkesčius.

Kvalifikuoti meistrai – mūsų komandoje dirba savo sritį puikiai išmanantys specialistai. Jie yra pažįstami su visų mūsų dujinių katilų inžineriniais sprendimais, todėl dujinių katilų montavimas bus atliktas greitai ir be papildomo vargo.

Lankstumas – darbų atlikimą priderinsime prie jums patogaus laiko. Atsakysime į visus, prieš darbą, darbo eigoje ar po jo iškilusius klausimus bei aptarnausime ar apžiūrėsime katilą garantiniu laikotarpiu ar po jo.

Kaip vyksta montavimas?

Jums nusipirkus dujinį katilą iš Vilniaus katilai internetinės parduotuvės – mes visada pasisiūlysime atlikti montavimo darbus. Suderinus jums patogų laiką ir aptarus visas darbų atlikimo detales, pas jus atvyks kvalifikuoti mūsų komandos specialistai ir kibs prie darbo. Specialistai, reikalui esant, atves dujotiekį, pakabins katilą, prijungs jį prie vamzdynų, atliks patikrą, padarys pirminį paleidimą, sumontuos ir dūmtraukį arba kaminą.

Darbus atliksime profesionaliai ir sparčiai bei visada prisitaikysime prie jums patogaus laiko ir datos.

Prieš tai, kol bus atliekamas dujinių katilų montavimas, savo klientams atsakysime į visus rūpimus klausimus, kad darbo eigoje nebūtų staigmenų ir netikėtumų. Visas detales suderinsime taip, kad abiem pusėms viskas vyktų kuo įmanoma sklandžiau bei paprasčiau.

Kodėl montavimo darbus turi atlikti tik profesionalai?

  1. Saugumas - netinkama ir neprofesionali dujotiekio priežiūra gali sukelti nelaimę. Profesionalai ir specialistai turi visą reikiamą įrangą, kad katilas būtų prijungtas tiksliai ir preciziškai. Taip užtikrinamas ilgalaikis jo efektyvumas, jūsų saugumas ir, be abejo – išsaugoma garantija.
  2. Iš karto išsprendžiami papildomi klausimai - jeigu į būstą reikia atvesti ir dujas, tokiu atveju be profesionalų pagalbos net nepajudėsite iš vietos, mat reikia tinkamo supratimo apie inžinerinius mazgus, darbų saugą bei dujotiekio infrastruktūrą, kad būtų pasirūpinta tinkamu ir saugiu atvedimu.
  3. Darbų trukmė – profesionalai darbą atliks greitai. Įprastai tam užteks ir vienos darbo dienos.
  4. Dokumentacija ir patikra – tik po to, kai atliksime montavimą ir jums perduosime visus reikalingus dokumentus, galėsite legaliai eksploatuoti dujinį katilą. Sertifikatus reikės pateikti atitinkamoms institucijoms, kad jums būtų leista naudotis dujiniu šildymu.