Kategorijos

Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 869,00 € - 6 200,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

top prekės

Akcija

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai kūrenami kietu kuru - mediena, medienos arba anglies granulėmis, mediena ir anglimi. Moderni technologija užtikrina patogų bei efektyvų naudojimą, minimalią priežiūrą ir nuolatinį, nepertraukiamą degimą.

Kieto kuro katilai

Aktyvūs filtrai

Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 15 Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 15 -100,00 €
  • -100,00 €
  • Nauja
  • Išparduota

Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 15

Dėl katilo montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]

Plieninis kieto kuro katilas
Matmenys (plotis/gylis/aukštis) 530/670/1260
Vandens tūris katile 64 l
Maksimalus darbinis slėgis 2,5 bar
Maksimali darbinė temperatūra 90 °C
Katilo klasė - 5
1 300,00 € Bazinė kaina 1 400,00 €
Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 20 Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 20 -100,00 €
  • -100,00 €
  • Nauja
  • Išparduota

Katilas kieto kuro LAFAT SM TK 20

Dėl katilo montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]

Plieninis kieto kuro katilas
Matmenys (plotis/gylis/aukštis) 530/670/1260
Vandens tūris katile 69 l
Maksimalus darbinis slėgis 2,5 bar
Maksimali darbinė temperatūra 90 °C
Katilo klasė - 5  
1 400,00 € Bazinė kaina 1 500,00 €

Kieto kuro katilai yra viena iš populiariausių šildymo sistemų, daugelyje šaltų klimatinių sąlygų regionų. Šie katilai yra gerai žinomi dėl savo efektyvumo ir patikimumo, leidžiančio mėgautis šiluma net ir labai šaltu metų laiku.

Spižiniai kieto kuro katilai

Spižiniai kieto kuro katilai yra senosios kartos šildymo sistemos, kurių populiarumas nepaprastai išlikęs iki šių dienų. Juos pasižymi jų ilgaamžiškumas, patvarumas ir aukštas efektyvumas. Šie katilai gali naudoti įvairius kietus kuro tipus, tokius kaip malkos, briketai arba anglis. Daugelis žmonių teikia pirmenybę spižiniams kieto kuro katilams dėl jų paprasto, bet veiksmingo dizaino

Ukrainietiški kieto kuro katilai

Ukrainoje gaminti kieto kuro katilai ilgą laiką buvo žinomi savo aukšta kokybe ir patikimumu. Gamintojai Ukrainoje daug dėmesio skiria medžiagų kokybei ir katilų konstrukcijai. Tai leidžia pasiekti aukštą šilumos efektyvumą ir ilgą katilo tarnavimo laiką. Ukrainietiški kieto kuro katilai taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mažinti degalų sąnaudas, tačiau nesumažinant šildymo efektyvumo.

Maži kieto kuro katilai

Maži kieto kuro katilai yra puiki alternatyva tiems, kurių patalpos yra ribotos arba kurie nori sumažinti savo šildymo sistemos poveikį aplinkai. Šie katilai užima mažiau vietos, o jų efektyvumas nenukenčia. Daugelis naujausių mažų kieto kuro katilų taip pat gali būti valdomi automatizuotai, leidžiant sumažinti degalų suvartojimą iki minimumo ir optimizuoti šilumos gamybą.

Kam naudingi kieto kuro katilai?

Kieto kuro katilai yra naudingi skirtingoms grupėms ir situacijoms dėl jų savybių, efektyvumo ir pritaikomumo įvairioms šildymo poreikiams. Štai keletas grupių ir situacijų, kuriose kieto kuro katilai yra naudingi:

Privatiems namams ir gyvenamiesiems pastatams: Kieto kuro katilai yra populiarus pasirinkimas privatiems namams ir gyvenamiesiems pastatams, ypač tiems, kuriuose gyvenama regionuose su šaltu klimatu. Jie gali būti naudojami tiek individualiems namams, tiek daugiau nei vienam butui apšildyti.

Komercinėms įmonėms ir pramoniniams objektams: Kieto kuro katilai taip pat naudingi komerciniams ir pramoniniams objektams, kurie reikalauja didesnio šilumos kiekio. Tai gali būti viešbučiai, restoranai, sandėliai, gamybinės įmonės ir kt.

Žemės ūkio sektorius: Kieto kuro katilai dažnai naudojami žemės ūkio sektoriuje, ypač tam, kad būtų aprūpinama šiluma fermų pastatams, šiltnamiams arba džiovykloms.