Kategorijos

top prekės

Naujienos

Šilumos siurblys CLIVET SPHERA EVO 2.1 (4,32kW / 6,26kW)

Šilumos siurblys CLIVET SPHERA EVO 2.1 (4,32kW / 6,26kW)6 250,00 €
Su mokesčiais
Dėl katilo montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]
Kiekis
Išparduota

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Clivet SPHERA EVO 2.0 šilumos siurblys - tai universalus įrenginys, kuriuo galima ne tik šildyti, ruošti karštą vandenį, bet ir vėsinti patalpas. Atnaujintas modelis pasiekia puikius efektyvumo parametrus, dirba nepaprastai tyliai, o valdomas gali būti tiesiog iš mobiliojo telefono.

Naujos kartos SPHERA EVO 2.0 oras-vanduo siurblys lengvai integruojamas su kitais įrenginiais. Jį nesudėtingai galima susieti su saulės elektrinėmis ar kitais katilais. SPHERA EVO 2.0  taip pat palaiko „Smart Grid“ funkciją. Tai leidžia jam pritaikyti parametrus atsižvelgiant į gaunamą informaciją. Sistemos elektros sąnaudos gali būti koreaguojamos atsižvelgiant į elektros gamybos piką, taip optimizuiojant elektros vartojimą.

Kompaktiško dizaino šilumos siurblys efektyviai dirba net -25˚C - +43˚C lauko oro temperatūros diapazone. CLIVET SPHERA 2.1 taip pat aprūpins namus karštu vandeniu. Šildytuvo talpos tūris - 190 l. Tiekiamo vandens temperatūra iki 65˚C. Valdymas internetu per programėlę leis stebėti elektros sąnaudas, keisti siurblio veikimo rėžimą, kontroliuoti temperatūrą ir atostogų funkciją.

Clivet šilumos siurblys - inovatyvus įrenginys, kuris tiks ir patiems reikliausiems šeimininkams. Jame suderintos trisdešimt metų vystytos technologijos su naujausiomis inovacijomis, kurios jau pasiekiamos ir Lietuvoje.

CLIVET SPHERA EVO 2.1

Specifinė nuoroda

Review

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

Šilumos siurblys CLIVET SPHERA EVO 2.1 (4,32kW / 6,26kW)

Dėl katilo montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]

Pateikite atsiliepimą

16 other product