Dujinis šildymas

Dujinis šildymas

Dujinis šildymas – tai mažiausiai priežiūros reikalaujantis šildymo būdas. Dujiniams katilams nebūtina katilinė, dėl savo kompaktiškumo juos galima pakabinti tiesiog virtuvėje. Taip pat dujinis katilas – tai pigiausias šildymo būdas, nes visa šildymo dujomis sistemos kaina yra mažesnė nei kitų šildymo sistemų rūšių.

Pakabinami dujiniai katilai yra kompaktiški, naudojami gyvenamosioms patalpoms, namams apšildyti, gali būti su karšto buitinio vandens ruošimo funkcija. Taip pat galimi kondensaciniai dujiniai katilai – žematemperatūriniai, ruošdami iki 55 °C temperatūros karščio vandenį, papildomai kondensacijos būdu išgauna išmetamosiose dujose esančią šilumą. Kondensaciniai dujiniai katilai yra itin efektyvūs grindinio šildymo sistemose.

Pastatomi dujų katilai su ketiniu šilumokaičiu yra didesnės galios ir gali būti naudojami komercinėms patalpoms apšildyti. Pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau realizacijos kaštai yra didesni nei pakabinamo dujų katilo.

Renkantis dujų katilą, reikia nuspręsti, kokiu būdu bus ruošiamas karštas vanduo. Karštas vanduo dujiniame katile gali būti ruošiamas momentiniu būdu – plokšteliniame šilumokaityje, viduje įmontuotame greitaeigiame boileryje arba prijungtame išoriniame boileryje.

Siūlome rinktis iš plataus dujinių katilų asortimento internetu geromis kainomis, o jei turite klausimų arba reikia pagalbos renkantis katilą, susisiekite nurodytais kontaktais: tel. 8 679 24264 arba el. paštu [email protected]