Kategorijos

top prekės

Naujienos

HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys
HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys
HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys

HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys4 474,00 €
3 579,00 € Sutaupote 895,00 €
Su mokesčiais
Dėl šilumos siurblio montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]

Užsisakius montavimo darbus, daugumai įrangos taikysime papildomą nuolaidą.

Garantija įsigalioja ir galioja:
Jei įrangos paleidimo-derinimo darbus atliko licenzijuota įmonė;
Jei įranga sumontuota laikantis gamintojo ir teisės aktų nustatytos tvarkos bei reikalavimų.
Kiekis
Išparduota

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  • Hitachi Yutaki šilumos siurblys oras-vanduo.
  • Aukščiausios kokybės ir efektyvumo Hitachi A+++ energijos klasės šilumos siurblys, skirtas patalpoms šildyti, vėsinti ir karštam buitiniam vandeniui ruošti.
  • Šilumos siurbliai veikia su R32 freonu, tad yra draugiški gamtai.
  • Dėka Yutaki serijos šilumos siurblių gamyboje naudojamų inovatyvių sprendimų, šilumos siurblių galia krenta nežymiai, krentant lauko temperatūrai iki didelių šalčių.
  • Patobulintos sparnuotės ir našesni šilumokaičiai Hitachi šilumos siurblių išoriniams blokams leidžia veikti tyliai ir ypač efektyviai ištisus metus tiek veikiant vėsinimo, tiek ir šildymo režimu.   
  • Galia - 4,3kW

"Hitachi" patirtis
Šildymo įrangos gamybos srityje „Hitachi“ yra sukaupusi didesnę nei 60 metų patirtį. Daugiau kaip 400 000 klientų visoje Europoje ji yra pagaminusi daugiau kaip 4,5 milijonus ASHP sistemų. Mūsų Europos gamyklose gaminama visa „Yutaki“ ASHP serija, skirta patenkinti vietinių Europos rinkų poreikius. Netoli esančios gamyklos leidžia kontroliuoti visą projektavimo ir gamybos procesą, taip užtikrinant aukščiausią kokybę, patikimumą bei visos mūsų įrangos patvarumą

Optimalus veikimas ir didžiausias efektyvumas
„Yutaki“ serijos sprendimai šildo temperatūrai lauke nukritus net iki –25 laipsnių. Tai sprendimas unikalioms rinkoms. Šie sprendimai taip pat gali ruošti vandenį iki 60 laipsnių, nenaudojant atsarginio šildytuvo. „Yutaki“ sistemos suprojektuotos veikti be atsarginių elektrinių šildytuvų, tačiau kai kuriose modeliuose jie sumontuojami gamyklose, o kituose – jei pageidauja klientas. Net ir sumontavus, vartotojas juos gali išjungti naudodamas paprastą valdymo sistemą.

„Yutaki“ puikiai prisitaiko keičiantis poreikiams
Kasdieniai vartotojų poreikiai gali skirtis: nuo šildymo žiemą iki vėsinimo vasarą ar buitinio karšto vandens ruošimo ištisus metus. Vartotojai gali pageidauti naudoti saulės kolektorius bei jų pagalba šildyti savo baseinus. Dėl to labai svarbu pasiūlyti visus šiuos poreikius galinčią tenkinti sistemą; galimybę prisijungti prie bet kokio tipo spinduolio (naujo arba jau esamo): radiatorių, grindinių arba ventiliatoriaus ričių. Šios serijos įrenginiai vienu metu energiją gali tiekti dviem skirtingoms zonoms, pavyzdžiui grindiniam šildymui pirmame aukšte ir radiatoriams antrame aukšte.

Atsinaujinančių išteklių energija - užtikrintas ekonomiškumas
Oras-vanduo šilumos siurbliai yra laikomi viena labiausiai energiją tausojančių technologijų, nes jie pagamina daugiau šiluminės energijos nei suvartoja elektros energijos. „Yutaki“ serijos energetinio efektyvumo klasė yra A+++, todėl sutaupysite pinigų, sumažinsite elektros energijos suvartojimą bei aplinkai daromą neigiamą įtaką.

Kodėl „Hitachi“?
„Hitachi“, tai pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą sukurti unikalias erdves, suprasti montavimo reikalavimus ir patenkinti klientų poreikius. Projektuodami, kurdami ir gamindami patikimas, efektyvias, aukštos kokybės šildymo ir vėsinimo sistemas tikimės, kad žmonės ras jiems tinkamiausius sprendimus, kurie atitiks jų lūkesčius. Tam, kad produktai pasiektų visą pasaulį, įvairiose šalyse veikia 24 „Hitachi“ gamyklos, gaminančios skirtingas klimato kontrolės serijas gyvenamiesiems namams ir komerciniams pastatams, kuriančios šildymo sprendimus, VRF, aušintuvus ir kompresorius.

"Yutaki" oras - vanduo šilumos siurbliai
„Yutaki“ serija yra žinoma produktų grupė dėl savo oras-vanduo šilumos siurblių. Šiose sistemose energijai gaminti, patalpų šildymo ir karšto geriamojo vandens poreikiams tenkinti naudojama aplinkos ore esanti sukaupta šiluminė energija.

"Hitachi" didelio efektyvumo sraigtinis kompresorius
„Hitachi“ DC inverterių sraigtiniai kompresoriai sukurti pagerinti sezoninį efektyvumą bei patikimumą ir sumažinti energijos suvartojimą.Kompresorius ypač efektyviai veikia tarpiniuose sezonuose. Jis užtikrina didelį efektyvumą ir nedideles išlaidas.

"Hitachi Yutaki" valdymo konsolė
Visų „Hitachi“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu. Lengvai valdomos visos sistemos funkcijos: šildymo, vėsinimo ir karšto vandens ruošimo. Valdiklis su LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo galima tiesiogiai kontroliuoti sistemą, pavyzdžiui, atlikti dienos ir savaitės programavimą, valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, veikimo režimus ir kt. Jį galima naudoti kaip zonų termostatą ir net derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

RWM-2.0NRE/RAS-2WHVRP

Charakteristikos

Kilmės šalis
Japonija
Galia, kW
4,3
Efektyvumo klasė
A+++
Aukštis, mm
712
Plotis, mm
450
Gylis, mm
275
Svoris, kg
35
Naudingumo koeficientas
5,25
Gamintojas
Hitachi
Šildymo plotas
iki 80 m²
Freonas
R32
Vandens ruošimas
Su galimybe pajungti boilerį

Specifinė nuoroda

Review

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys

Dėl šilumos siurblio montavimo kreipkitės 
telefonu: 8 679 24264 
arba el.paštu: [email protected]

Užsisakius montavimo darbus, daugumai įrangos taikysime papildomą nuolaidą.

Garantija įsigalioja ir galioja:
Jei įrangos paleidimo-derinimo darbus atliko licenzijuota įmonė;
Jei įranga sumontuota laikantis gamintojo ir teisės aktų nustatytos tvarkos bei reikalavimų.

Pateikite atsiliepimą

16 other product