Kategorijos

top prekės

Naujienos

Fernox šildymo sistemos ploviklis Cleaner F3
Fernox šildymo sistemos ploviklis Cleaner F3

Fernox šildymo sistemos ploviklis Cleaner F350,00 €
Su mokesčiais
Neutralios cheminės sudėties universalus visų tipų šildymo sistemų plovimo skystis

Talpa - 500 ml
Kiekis
Turime

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  • Gamintojas - Fernox, Anglija
  • Prekės kodas - 57762
  • Neutralios cheminės sudėties universalus visų tipų šildymo sistemų plovimo skystis
  • Pašalina tepalus, dumblą, geležies oksidus, kalkes ir kitokius teršalus
  • Naudoti 0,5 proc. tirpalą. Kai sistema labai užteršta, didinti tirpalo koncentraciją iki 1 proc.
  • Paliekamas cirkuliuoti veikiančioje sistemoje 7 - 14 dienų, po to sistema labai gerai išskalaujama
  • Tinka visiems metalams ir plastikams
  • Tinkamas naudoti plaunant įvairių gamintojų plovimo mašinomis
  • Talpa - 500 ml

Produkto aprašymas

"Cleaner F3" yra efektyvus centrinio šildymo sistemų ploviklis. Jo pagalba iš įvairios būklės šildymo sistemų pašalinamos nuosėdos, kalkės, purvas. Ploviklis padeda atstatyti šildymo sistemos darbo efektyvumą ir tokiu būdu sumažina šildymo kaštus. Taip pat išplauna katilų šilumokaičius bei pašalina skleidžiamą triukšmą. Ploviklis taip pat tinka naujų šildymo sistemų išplovimui prieš eksploatacijos pradžią – pašalina fliusų likučius, tepalus (naujų radiatorių ir plieninių vamzdžių vidus gamykliškai yra padengtas spec. alyvomis) ir kitokias naujose sistemose pasitaikančias gamybines liekanas.

Senas ir ypač nešvarias (daug rūdžių, nuovirų) šildymo sistemas rekomenduojama plauti tik naudojant specialią plovimo įrangą - plovimo mašiną ir magnetinį filtrą. Jeigu sistema ypač nešvari, rekomenduojama naudoti ploviklį "Powerflushing Cleaner F5".

Norint užtikrinti ilgalaikį efektyvų šildymo sistemos darbą, išplautą sistemą rekomenduojama užpildyti korozijos ir nuovirų inhibitoriumi "Protector F1".

Anglies dvideginio pėdsakas

Anglies dvideginio pėdsakas – tai dėl individo ar organizacijos veiklos į atmosferą išmetamų CO2 dujų kiekis. Organizacija The Carbon Trust atliko priemonės „Cleaner F3“ 500 ml anglies dvideginio pėdsako analizę ir suteikė teisę šią prekę pažymėti specialiu ženklu bei skelbti tokią informaciją:

„Tipinis namų ūkis, kurio šildymo sistema išplauta plovikliu „Fernox F3“ bei užpildyta priemone apsaugančia nuo korozijos ir nuovirų „Fernox Protector F1“, kasdien (šildymo sezono metu) sutaupo iki 15 proc. dujų. Arba, aiškumo dėlei, per vienerius metus į aplinką išmeta 110 kg mažiau anglies dvideginio“.

Techninė charakteristika

Spalva: tamsaus gintaro. Kvapas: silpnas. Pavidalas: skystis. Koncentruoto produkto pH 7.0 – 7.5 Paruošto naudoti 1 % tirpalo pH 7.5 – 7.8. Specifinis sunkis 1.20 (20°C).

Dozavimas ir naudojimo būdas

0,5 % tirpalas. 500 ml ploviklio "Cleaner F3" koncentrato užtenka 100 litrų šildymo sistemos vandens.

Jeigu šildymo sistema labai užteršta (daug rūdžių, purvo) arba labai didelė, rekomenduojama naudoti 1 % tirpalą (1 l ploviklio:100 l vandens) arba sistemą plauti du kartus.

Išjunkite katilą ir iš sistemos išleiskite visą vandenį. Labai gerai išskalaukite sistemą švariu vandeniu, kad pasišalintų bet kokie laisvai plaukiojantys teršalai.

Baigę skalauti užpildykite sistemą šviežiu paprastu vandeniu ir supilkite ploviklį. Tai galima atlikti per radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį ir panašiai arba per kitą papildymui tinkamą vietą.

Plaunant naujas sistemas prieš eksploatacijos pradžią ploviklis "Cleaner F3" veikiančioje sistemoje turi cirkuliuoti mažiausiai 1 val. Plaunat senas sistemas, purvo nuosėdos taip pat išskalaujamos per maždaug 1 val. Tačiau norint pašalinti sukietėjusias nuosėdas (geležies oksidus ir nuoviras), ploviklį įprastu režimu dirbančioje sistemoje rekomenduojama palikti 7 - 14 dienų. Jeigu po 1 val. kuri nors radiatoriaus dalis vis tiek nešyla, užsukite kitų radiatorių sklendes ir paleiskite cirkuliaciją per nešylantį radiatorių. Kai sistema labai nešvari, plovimą gali tekti pakartoti arba didinti tirpalo koncentraciją.

Praėjus rekomenduojamam plovimo laikui, išleiskite ploviklį iš sistemos ir išskalaukite sistemą mažiausiai 3 kartus (kol vanduo bus visiškai švarus). Labai svarbu skalauti priešingomis kryptimis, kad pasišalintų sukietėjusios nuosėdos ir teršalų gabalai. Rekomenduojama atskirai išskalauti kiekvieną radiatorių.

Rekomenduojama išplautą sistemą užpildyti priemone "Protector F1", kuri suteikia ilgalaikę apsaugą nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.

Atsargumo priemonės

Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet naudoti atsakingai. Nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis, išskyrus nurodytus Fernox produktus. Saugoti nuo vaikų.

Fernox57762
4 Prekės

Charakteristikos

Gamintojas
Fernox

Specifinė nuoroda

Review

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

Fernox šildymo sistemos ploviklis Cleaner F3

Neutralios cheminės sudėties universalus visų tipų šildymo sistemų plovimo skystis

Talpa - 500 ml

Pateikite atsiliepimą

16 other product